Sen İyiysen Her Şey Güzel

Sen İyiysen Her Şey Güzel

Kendinizi yorgun, mutsuz hissetmekten ya da hayatınızı çaresizlik duyguları içinde yaşamaktan bıktıysanız her şeyi baştan yaratabilirsiniz.

Hayatı güzelleştirmek için atılan her adım değerlidir.

 

Kendinizi yorgun, mutsuz hissetmekten ya da hayatınızı çaresizlik duyguları içinde yaşamaktan bıktıysanız her şeyi baştan yaratabilirsiniz.

Enerjinizi daha güzel bir hayat için değerlendirmek size bağlı. Sahip olduğunuz müthiş enerjiyi kendinizi içine hapsettiğiniz sınırları yıkmak için kullanabilirsiniz.

Bunun için eski düşünce alışkanlıklarınızı değiştirmeniz yeterli. Tabii kolay olacağını söylemiyorum. Ancak buna değeceğini iddia ediyorum.

Mesela işe, başkalarını suçlamak yerine nasıl daha iyi olabileceğinizi keşfetmekle başlayabilirsiniz.

Kaybeden olmayı seçmek yerine “kazanan tavrı” takınmak da sizi hayat oyununda bir üst seviyeye taşıyacak hamlelerden biridir.

Korkuya, acıya, mutlu olmak için başkalarının yaptıklarına ihtiyaç duymaya sıkıca tutunmaktan vazgeçtiğinizde yaşadığınız dram da sona erer.

Hayatı güzelleştirmek uğruna atılan her adım değerlidir.

Ta derinlerde ihmal ettiğiniz kendinize karşı teşekkürü bir borç bilin, kendinize sevgi duyun, yaptığınız güzel şeyleri hatırlamanın keyfine varın. Böylece el feneriyle aydınlanan yaşamınızın ışık saçmaya başladığını fark edeceksiniz. 

 

Uyarıdır!
Banu İmer iyileştirme teknikleri eğitim merkezi, bireysel gelişiminizde sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkarmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanız için size destek verir. Yaşam kalitenizi arttırmak amaçlıdır. Bu bağlamda, bir hastalık tanısı koyma ve/veya tedavi etme amacı TAŞIMAZ.

Sosyal Medya

joomla social media module

Duyurular

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU EĞİTİM PROGRAMI ÖĞRENMEYE KOÇLUK EDİN!   Sürekli değişen eğitim sistemi içinde yaptıklarıyla fark yaratmak... Devamını oku...
NLP EĞİTİMİ Bu program, kişilerin NLP sistemi hakkında bilgilenmelerinin yanı sıra kişisel deneyimlerine... Devamını oku...