Bazıları Tutunmayı Sever

Bazıları Tutunmayı Sever

Özellikle de sevdiklerine hep tutunmak isterler.

Bunu öylesine iyi niyetle, öylesine sevgiyle yaparlar ki başlangıçta size tutunmaları hoşunuza bile gider.

 

Bir işi yaparken hep size sorar, kararları hep size bırakırlar. Yaşamın kritik anlarında mücadele etmeniz konusunda sizi motive ederler ama çözüme ortak olma konusunda sessiz kalırlar.

Bazıları öylesine tutunurlar ki farkında olmadan dallarınız kırarlar. Siz yapraklarınız dökülmüş, dallarınız kırılmış; kökünüze can verilmesini beklerken onlar o dalların neden kırıldığını hiç anlamazlar. Tutunacakları bir dal uzatamamak bile sizin suçunuz olur.

Dedim ya bazıları sadece tutunmak isterler. 

Uyarıdır!
Banu İmer iyileştirme teknikleri eğitim merkezi, bireysel gelişiminizde sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkarmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanız için size destek verir. Yaşam kalitenizi arttırmak amaçlıdır. Bu bağlamda, bir hastalık tanısı koyma ve/veya tedavi etme amacı TAŞIMAZ.

Sosyal Medya

joomla social media module

Duyurular

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU EĞİTİM PROGRAMI ÖĞRENMEYE KOÇLUK EDİN!   Sürekli değişen eğitim sistemi içinde yaptıklarıyla fark yaratmak... Devamını oku...
NLP EĞİTİMİ Bu program, kişilerin NLP sistemi hakkında bilgilenmelerinin yanı sıra kişisel deneyimlerine... Devamını oku...