Merhaba

Merhaba

Kişinin kendisiyle, çevresiyle ve hayatla uyumlu bir birey olabilmesi için var olan davranış yelpazesini genişletmek, daha fazla esneklik sahibi olmasına yardımcı olmak ve kendisini yaşamda pozitif sonuçlar alacak şekilde yönlendirmesini sağlamak için buradayım.

Bilinçaltı anılarınızı ve inançlarınızı "bilinçli aklınızın mantığı" ile değiştirmek zor olduğundan, bilinçaltının dilini kullanmak gerekir. Birlikte yapacağımız çalışmalarla siz de bilinçaltınızdaki eski deneyimlere dayalı programları yeniden yapılandırabilirsiniz.

Uyarıdır!
Banu İmer iyileştirme teknikleri eğitim merkezi, bireysel gelişiminizde sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkarmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanız için size destek verir. Yaşam kalitenizi arttırmak amaçlıdır. Bu bağlamda, bir hastalık tanısı koyma ve/veya tedavi etme amacı TAŞIMAZ.

Sosyal Medya

joomla social media module

Duyurular

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU EĞİTİM PROGRAMI ÖĞRENMEYE KOÇLUK EDİN!   Sürekli değişen eğitim sistemi içinde yaptıklarıyla fark yaratmak... Devamını oku...
NLP EĞİTİMİ Bu program, kişilerin NLP sistemi hakkında bilgilenmelerinin yanı sıra kişisel deneyimlerine... Devamını oku...