Çalışma Alanları

Çalışma Alanları

Kişilerin ve kurumların ihtiyaçlarına uygun eğitim programları tasarlıyor ve uyguluyorum. Koçluk, Hipnoz, NLP, EFT alanlarında sertifikalı eğitimler veriyorum. 

Etkili liderlik, iletişim, eğitim sürecinde anne-baba-çocuk ilişkisi, zaman yönetimi, motivasyon kazanma gibi konularda kurumsal eğitimler düzenliyorum. 

Kişilerin potansiyel davranış yelpazelerini genişletmek ve daha fazla esneklik sahibi olmalarına yardımcı olmak için ise koçluk yapıyorum.

Koçluk, kişiyi harekete geçiren ve tek başına çözüm bulamadığı konularda kısa sürede çözüm bulmasını sağlayan etkili bir araçtır. Koçluk süreci sonunda kişiler farkındalık kazanır, kişisel performanslarını artırır ve yaşam kalitelerini geliştirirler.

Öğrencilere kendilerini tanımaları, güçlü yanlarını ve yeteneklerini keşfetmeleri, kendilerini yönetmeyi öğrenmeleri ve en uygun mesleği seçebilmeleri konularında koçluk ediyorum.

Kariyerinde ilerlemek, performansını artırmak ya da farklı bir kariyere geçmek isteyen kişilerle hedef odaklı ve planlı eylem çalışmaları yapıyorum. 

Ailelere, aile içi ilişkilerin anne-baba-çocuk üçgeninde, dengeli ve sağlıklı kurulmasına yönelik koçluk hizmeti veriyorum.

Sınırlayıcı inançlarınızı, geçmişte yaşadığınız olumsuzlukların izini “bilinçli aklınızın mantığı” ile değiştirmek zor olduğundan bilinçaltının dilini kullanmak gerekir. Size en uygun teknikle(Hipnoz-EFT-NLP) deneyimlerinize dayalı eski programlarınızı yeniden yapılandırmanızın kapılarını açıyorum.

Sosyal Medya

Koçluk Koçluk, bireylerin ve kurumların... Devamını oku...
Hipnoz Hipnoz Nedir? Hipnoz, bilinç dışına... Devamını oku...
NLP Düşünme, dil ve davranış süreçlerini... Devamını oku...
EFT (duygusal özgürleşme tekniği) EFT, tüm dünyada yüz binlerce kişinin... Devamını oku...