Yönetici Koçluğu

Yönetici Koçluğu

Yönetici Koçluğu, bireylere liderlikten yüksek performansa, stratejik iş adımlarından hedefe ulaşmaya kadar yöneticilerin ihtiyacı olan her türlü konuda destek veren bir hizmettir. 

Liderlerin zaman içinde duygusal zekâ yeterliklerini geliştirip sürdürmeyi çalışanları motive etmeyi, ekiplerde uyum yaratmayı, bu uyumdan güç alarak mali performansı yükseltmeyi öğrenebilmeleri için önemli bir gelişim sürecidir.

Artık, çalışanları yönetmekten çok onlara liderlik etmek ve hedefe yürümek daha büyük önem taşıyor. Kişinin sadece iş performansını dikkate alan, düşüncelerini, yaratıcılığını, duygularını ve ruhunu hiçe sayan yönetim anlayışı işe yaramıyor. Küresel değişimin çok hızlı olduğu günümüzde, yapılan araştırmalar iyi yönetim ve liderliğin kurumların performansında fark yarattığını gösteriyor. Başarılı liderlerin empati becerilerini ve kişisel yeterliliklerini kullanmanın yanı sıra duruma uygun liderlik tarzlarına başvurarak zirveye çıktıklarını ortaya koyuyor.

Yönetici Koçluğu, size güçlü ve etkili bir lider olabilmeniz için gereken düşünme, hissetme ve yaşama biçimindeki değişimi sağlamanın bu değişimle birlikte çalıştığınız insanlara güven, canlılık ve bağlılık aşılamanın kapılarını açıyor.

Sosyal Medya

Öğrenci Koçluğu Öğrencilerin kendilerini tanımalarını, güçlü yanlarını ve yeteneklerini... Devamını oku...
Aile Koçluğu Aile koçluğu, aile içi ilişkilerin anne-baba-çocuk üçgeninde, dengeli ve... Devamını oku...
Kariyer Koçluğu Kariyer koçluğu, kişilerin hedeflerine ulaşabilmelerine yönelik koçluk yapan,... Devamını oku...
Yönetici Koçluğu Yönetici Koçluğu, bireylere liderlikten yüksek performansa, stratejik iş... Devamını oku...
Yaşam Koçluğu Koçluk, kişinin hedefler belirlemesinde, hedeflerinin kendi değer ve... Devamını oku...